PAVLÍNA HAHNOVÁ má v grafickém designu a předtiškové přípravě dvacetiletou praxi. Dlouhodobě spolupracuje s firmou louskacek.eu, Fronius a PRE. Pro T&M CREATIVE, s.r.o. zpracovává časopisy Café&Patisserie a Minutka.Se STUDIEM to08.net spolupracuje jako grafik a DTP operátor.

MARTINA TÓTHOVÁ pracuje v reklamním průmyslu od roku 1996.

Jako kreativec začínala v české agentuře Klan. Spolupracovala
tři roky primárně na rozvoji značky kol Author.
Pokračuje v pozici Art direktora přes Leo Burnett a Euro RSCG do Y&R, kde působí sedm let.


Ve STUDIU to08.net se specializuje na strategii vizuální komunikace

a tvorbu jednotné vizuální identity. Věnuje se také malbě, ilustraci

a vede relaxační výtvarné kurzy Balzám na nervy.

RUDOLF BOCK jako autorizovaný vývojář Apple Computer se v první polovině devadesátých let intenzivně zabýval vývojem multimediálních aplikací a poradenstvím v oblasti grafického softwaru.


V druhé polovině devadesátých let vytváří systémy project managementu a multimediální prezentace. Ve společnosti iLeo zastával funkci senior consultanta.


Pro STUDIO to08.net spoluvytváří strategie marketingové komunikace,

specializuje se na experience design a user experience.

JAN PÍSAŘÍK začal pracovat jako Art Director v mezinárodní reklamní agentuře Euro RSCG. Žije a pracuje střídavě v Praze, Madridu a Barceloně.

Věnuje se malbě, ilustracím, grafice a designu. Jeho nezaměnitelný rukopis se stal nedělitelnou součástí vizuální identity Městských divadel pražských a zubních kartáčků Curaprox.


Ve STUDIU to08.net se specializuje na ilustraci a artdirekci.

marketingová komunikace značky

DAVID KETTNER vystudoval Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií pracuje jako redaktor v tiskových agenturách. Od roku 1998 pracoval v renomovaných síťových reklamních agenturách Grey, LOWE, TBWA a naposledy

Young&Rubicam. Má za sebou více než 15 let praxe s každodenním psaním inzerce, storyboardů, advertoriálů, textů na web, PR článků

a vytvářením komplexních ATL a BTL kampaní.
Baví ho psát chytlavé texty, silné a zapamatovatelné slogany a claimy.


Ty také vytváří pro STUDIO to08.net jako copywriter.

JANA HALAXOVÁ dlouhodobě spolupracovala s reklamní agenturou QUO a Young & Rubicam. Jako DTP operátor působí více než 7 let
v GPS production.Se STUDIEM to08.net spolupracuje jako grafik a DTP operátor.